Štartovací marketingový balík

Informácie 0902 749 763

Štartovací marketingový balík

Máte záujem o eshop od nás a radi by ste si nechali urobiť aj počiatočný marketingový impulz ? V rámci marketingového balíka vyberáme kombináciu najvhodnejších foriem reklamy pre váš nový eshop. Štartovací marketingový balík Vám ponúkame za jednorázový doplatok 400€.

Analýza hľadanosti kľúčových slov

Skôr než začneme pracovať, musíme si vyšpecifikovať skupinu kľúčových slov, na ktoré budeme eshop optimalizovať. Za pomoci nástroja od spoločnosti Google Vám pripravíme tzv. mapu kľúčových slov, z ktorej budeme vychádzať pri ďalšej optimalizácii eshopu.

Taktiež z mapy získate prehľad o aktuálnej hľadanosti kľúčových slov a konkurencii, ktorá dané kľúčové slová používa pre svoje marketingové aktivity.

Optimalizácia pre vyhľadávače (seo)

Cieľom optimalizácie je vyšpecifkovanú skupinu kľúčových slov správne zapracovať do eshopu samotného, najmä do jeho obsahu. Urobíme technické nastavenia, nastavíme meta dáta, slovné url adresy a iné. Zriadime Vám účet Google webmaster tools + prepojíme s vygenerovanou mapou stránky.

Facebook marketing

Zriadime Vám na Facebooku stránku, graficky ju zladíme s Vašim eshopom a prvotne naplníme obsahom. Facebook stránku prepojíme s eshopom (like, share tlačidlá, like box). Voliteľne môžeme pripraviť aj reklamnú kampaň, ktorá bude reklamovať buď Vašu stránku (získavať nové lajky), alebo priamo Váš eshop (smerovať ľudí z Facebooku na eshop).

Content marketing

V eshope Vám sprístupníme novú funkciu – blog. V rámci blogu Vám pripravíme 3 úvodné články na témy relevantné vyselektovanej skupine kľúčových slov. Naučíme Vás ako s blogom pracovať a ako písať články, ktoré ľudia hľadajú.

Ak budete mať záujem pripraviť si vlastné popisy produktov (nie tie, ktoré preberáme od dodávateľa), navrhneme Vám ako vkladať vlastné popisy produktov tak, aby obsahovali správne zloženie kľúčových slov.

Meranie a vyhodnocovanie výsledkov

Pre meranie návštevnosti a vyhodnocovanie výsledkov marketingových aktivít Vám zriadime a správne nastavíme nástroj Google Analytics. Zoznámime Vás so základnou obsluhou nástroja a naučíme aké súvislosti sledovať.

Štartovací marketingový balíček väčšinou prebieha formou aktívnej spolupráce po dobu cca 2 – 4 týždňov. Po uplynutí tohto času Vám na požiadanie pripravíme 2 extra reporty na základe aktuálnych štatistík z nástroja Google Analytics, ktoré budú obsahovať naše odporúčania ako ďalej postupovať pri ďalšom smerovaní marketingu v eshope.

Ostatné marketingové aktivity

V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj so zriadením a pravidelnou správou PPC reklamných kampaní (Google, Facebook, Etarget, Porovnávače cien). Taktiež máme k dispozícii copywritera, ktorý Vám dokáže pripraviť optimalizované texty pre váš eshop, blog alebo externé články. Tieto služby naceňujeme individuálne podľa rozsahu.

Prémiový newsletter systém

Umožňuje rozosielať newslettre aj na externú databázu emailov, ktorú je možné do systému načítať. Taktiež zobrazuje štatistiky rozosielania správ (počet prečítaných emailov a pod.). S týmto systémom je možné vytvárať automatické zostavy akciových / špeciálnych ponúk produktov bez nutnosti vytvárať grafiku emailu stále na mieru.

Prémiový newsletter systém Vám zabezpečíme za 100€ / jednorázovo.

prejsť na náklady na réžiu