Tvorba eshopu - výhody

Informácie 0902 749 763

Úplná automatizácia eshopu

tvorba eshopu

Eshop od nás je maximálne automatizovaný, je to vlastne taký automat, ktorý pracuje za Vás. Všetky prepojenia sú pripravené tak, aby ste s eshopom mali minimum starostí. Vy sa budete starať skutočne len o propagáciu eshopu, všetko ostatné funguje automaticky, bez Vášho zásahu!

Prepojenie s našimi dodávateľmi

dropshipping eshop

Naše eshopy je možné synchronizovať so všetkými dodávateľmi, ktorí sa momentálne v systéme nachádzajú. Synchronizácia je automatická, teda eshop pravidelne komunikuje s dodávateľom a sťahuje vždy aktuálne skladové zásoby, taktiež aktualizuje ceny, popisy a názvy produktov.

Sklad vo vašom eshope bude vždy identický so skladom Vášho dodávateľa.

Možnosť vložiť vlastné produkty / iných dodávateľov

tvorba eshopov

Nevyhovujú Vám naši dodávatelia, alebo jednoducho chcete predávať aj Váš vlastný tovar? Žiadny problém. Eshop od nás nemusí byť prepojený len s našimi dodávateľmi. Rovnako dokážeme eshop synchronizovať aj s externými dodávateľmi, prípadne si eshop môžete naplniť vlastným tovarom a následne figurovať ako dodávateľ.

Automatické preposielanie objednávok

vytvorenie eshopu

Naše eshopy za Vás automaticky preposielajú všetky nové objednávky Vášmu dodávateľovi v prípade ak predávate formou preposielania objednávok alebo dropshippingovo. Nemusíte teda objednávky do systému prepisovať manuálne. Synchronizácia je teda automatická vo všetkých smeroch.

Jednorázová investícia

eshop tvorba

Eshop od nás zakupujete jednorázovo na stálo. O rozdieloch medzi balíkmi služieb sa môžete dočítať tu. Ak sa Vám eshop nepodarí rozbehnúť alebo naopak rozbehnete ho a na obsluhu už nebudete mať čas, eshop môžete ďalej ponúknuť na predaj.

Naše automatizované eshopy Vám ponúkajú zaujímavé zhodnotenie Vašich prostriedkov. Stačí sa len starať o marketing, všetko ostatné za Vás zvládne náš automatizovaný systém.

Prepojenie s vlastnými dodávateľmi

Máte vlastného dodávateľa, ktorý ponúka preposielanie objednávok alebo dropshipping? Vieme Vám vytvoriť aj eshop prepojený na vlastného dodávateľa v rámci našej ponuky na www.najreklama.sk, konkrétne balík služieb eshop optimálny alebo prémiový.

Tvorba eshopu bez prepojenia na dodávateľa ?

Chcete predávať len vlastné produkty bez prepojenia na našich dodávateľov ? Máte vlastného dodávateľa mimo systému affilnet ? Potom bude pre Vás tvorba eshopu zaujímavá cez našu hlavnú ponuku na najreklama.sk/tvorba-eshopu.

Štartovací marketingový balík

Pre Váš nový eshop sme pripravili zvýhodnenú kombináciu služieb ako je analýza kľúčových slov, seo, content a facebook marketing a niečo na viac. Cieľom je dodať Vášmu eshopu počiatočný impulz. Marketingový balík od nás získate za 400€ / jednorázovo a je samozrejme voliteľný. Viac o marketingovom balíku sa môžete dočítať tu.

prejsť na naše referencie