Referencie

Informácie 0902 749 763

Tvorbe eshopov sa venujeme už niekoľko rokov

aj mimo služby AffilNET v rámci spoločnosti NajReklama s.r.o., viď naša ponuka www.NajReklama.sk/tvorba-eshopu. Na ukážku vyberáme niekoľko zrealizovaných eshopov:

Všetky naše referencie nájdete na našom webe www.NajReklama.sk, v sekcii referencie. Čo si o nás myslia naši zákazníci nájdete v sekcii povedali o nás.

Ing. Martina Kulková, www.pizzagalileo.sk

Spoločnosť NajReklama s.r.o. ma zaujala predovšetkým vďaka existujúcim projektom, na ktorých predtým pracovali a vysokou flexibilnosťou spolupráce. Ochota maximálne splniť všetky moje požiadavky bola pre mňa veľkým plusom. Spojením bezproblémovej komunikácie, kreatívnosti a profesionálneho prístupu si získali moje sympatie. Odporúčam služby spoločnosti NajReklama s.r.o. pre vysokú kvalitu práce a prijateľné cenové požiadavky. Ďakujem

 

Magdaléna Kandračová, www.madlene.sk

S prácou spoločnosti NajReklama s.r.o. som maximálne spokojná, príjemná komunikácia, trpezlivosť aj s menej skúsenými zakazníkmi,vybavenie objednávky v dohodnutom čase,eshop vytvorený presne podľa mojích predstáv,odporúčam všetkým ktorí o tom uvažujú.

 

Miroslava Poláková, www.miminodomino.sk

Ďakujem za spoluprácu. S tvorbou e-shopu som maximálne spokojná. Rovnako tak aj s ústretovosťou, ochotou pomôcť a poradiť, profesným a ľudským prístupom. Rada Vás odporúčam ďalej.

 

prejsť na všeobecné vlastnosti