Články, informácie, tipy a triky

Veľkoobchod – dodávatelia tovaru pre Váš eshop

velkoobchod

Hľadáte veľkoobchodného partnera pre naplnenie Vášho eshopu tovarom ? Momentálne v SR neexistuje prakticky žiaden „centrálny register“ veľkoobchodov, preto sme pre Vás pripravili našu bezplatnú službu – AffilNET.

AffilNET pre Vás združuje dodávateľov – zväčša veľkoobchody, ktoré majú svoj tovar zdigitalizovaný vo forme XML feedov. Tieto XML feedy je možné do Vášho eshopu automaticky importovať bez potreby produkty ručne po jednom vkladať.

Stačí sa zaregistrovať, vybrať si dodávateľa, poslať mu žiadosť o spoluprácu a po schválení s ním môžete začať obchodovať.

prejsť na zoznam dodávateĺov

 
Obchodovanie prostredníctvom systém AffilNET je možné nielen klasickým veľkoobchodným spôsobom, ale aj formou dropshippingu a preposielania objednávok.

Dropshipping je forma klasického veľkoobchodu, ktorá Vám ponúka niekoľko výhod. Hlavnou výhodou je, že nemusíte tovar predom vo veľkom nakupovať na sklad. Hneď ako Vám príde objednávka, tovar objednáte u dodávateľa, ten tovar zabalí do krabice s Vašimi údajmi a Vašou faktúrou následne ju pošle Vášmu zákazníkovi, čím Vám skráti dodaciu lehotu + odbremení Vás od nutnosti tovar baliť a zasielať.

Pri preposielaní objednávok sa staráte len o marketing, všetko ostatné za Vás spraví Váš dodávateľ. Zo sprostredkovaných objednávok obdržíte províziu. Pri preposielaní objednávok teda len získavate objednávky, ktoré sa manuálne, alebo automaticky – v závislosti od technického riešenia Vášho eshopu preposielaju Vášmu dodávateľovi. Preposielanie objednávok je vhodným spôsobom podnikania pre každého začínajúceho predajcu.

Ak ešte eshop nemáte, radi Vám ho vytvoríme. Tvorba eshopu s automatickým prepojením na sklad jedného z našich dodávateľov, s možnosťou predávať nezávislo aj svoj tovar a automatickým preposielaním objednávok dodávateľovi Vám vytvoríme už za 799€ jednorázovo – na stálo. Viac informácií o tvorbe eshopu u nás nájdete na tomto odkaze.

V kategórii: Marketing všeobecne