Články, informácie, tipy a triky

Prečo mať automatický eshop ?

automaticky eshop

Automatický eshop funguje ako samostatný predajný nástroj, ktorý Vám dokáže s minimálnymi, alebo žiadnymi zásahmi do údržby prinášať zisk. Samozrejme čím viac sa o tento automatický eshop budete starať (hlavne po stránke marketingu), tým väčší príjem Vám dokáže takýto automatický eshop vytvoriť.

Čo je to automatický eshop a ako funguje ?

Automatický eshop je vlastne špeciálne upravený eshopový softvér, ktorý dokáže automaticky preberať a aktualizovať skladové zásoby dodávateľa, ktorého si zo systému affilnet vyberiete, prípadne ich kombináciu. Taktiež všetky vytvorené objednávky dokáže automaticky posielať do systému affilnet, v ktorom sa objednávky roztriedia daným dodávateľom. Je to akýsi automat na generovanie zisku.

Samozrejme aby sme nezavádzali, aby takýto eshop generoval zisk musí mať návštevnosť. Získanie návštevnosti je už vec marketingovej stratégie = propagácie eshopu.

Automatický eshop je dobrým začiatkom internetového podnikania každého podnikateľa.

Čo všetko si budem môcť zvoliť pri automatickom eshope ?

V prvom rade to bude dizajn, teda vizuál eshopu. S tým súvisí aj isté funkčné a technické nastavenie. Zvoliť si budete môcť aj doménu, z ktorej bude eshop prístupný a k nej prislúchajúce emailové schránky.

V neposlednom rade je na Vás hlavne voľba sortimentu, ktorý budete mať v eshope importovaný. Zvolte si sortiment, ktorý je Vám najbližší, prípadne ktorý ponúka najlepšie provízie. Samozrejme vhodné je zvoliť taký sortiment, ktorý je žiadaný a myslíte si, že by mohol ísť dobre na odbyt. Vhodná je prípadne aj kombinácia žiadaného sortimentu s nižsou províziou a ako doplnok rozšírenie o viac špecifický sortiment s vyššou províziou. Kombinácií je mnoho.

Aké sú ročné náklady na réžiu ?

Ako pri každom eshope, alebo web stránke potrebné je predlžovať platnosť domény a webhostingu. Pokiaľ sa rozhodnete pre náš webhosting, 1. rok ho budete mať bezplatne.

Doména .sk stojí v priemere cca 15€ (s DPH) ročne. Náklady na webhosting sa dosť odlišujú, záleží hlavne od kvality a dátového priestoru, ktorý máte v cene. My ponúkame dátovo neobmedzený, rokmi overený webhosting, od spoločnosti Websupport za zvýhodnený ročný poplaotk 50€. Služba neobmedzený webhosting stojí u spomínanej spoločnosti pre koncových klientov cca 75€. Samozrejme sú aj lacnejšie webhostingy, no je to väčšinou na úkor kvality a takmer vždy na úkor priestoru (sú to dátovo limitované webhostingy).

Okrem týchto dvoch režíjných nákladov nam nemusíte hradiť žiadne ďalšie poplatky napr. za prenájom softvéru, predlžovanie licencie a pod. Automatický eshop je Váš hned po zakúpení, platíte len režijné náklady. Automatický eshop ponúkame za sumu 999€. Máte záujem ? Kontaktujte nás !

V kategórii: Marketing všeobecne