Prepojenie so systémom

Informácie 0902 749 763

Prepojenie so systémom AffilNET funguje v dvoch smeroch a je možné nastaviť ho plne automaticky zapracovaním oboch bodov. Export objednávok je voliteľný.

Ak ešte eshop nemáte, radi Vám vytvoríme eshop na mieru s automatickým prepojením na systém AffilNET v oboch smeroch.

1. Import skladových zásob a ich aktualizácia

Skladové zásoby ponúkame vo formáte XML, ide o takzvaný „produktový feed“. Import objednávok Vám dokáže zabezpečiť Váš správca / programátor internetového obchodu. V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi poradíme, prípadne import zrealizujeme. Naše produktové feedy obsahujú pravidelne aktualizovaný tovar, preto sa nemôže stať, že budete mať importovaný tovar, ktorý nieje momentálne dostupný.

Pre prípravu importu skladových zásob prosím naštudujte našu implementačnú príručku.

Pripravili sme pre Vás aj článok zhrňujúci štandardné importovacie moduly pre rôzne open source e-commerce systémy, nájdete ho tu.

2. Export objednávok

Objednávky je možné exportovať opäť pomocou formátu XML automaticky. Pokiaľ objednávky nedokážete posielať automaticky (opäť požiadavka na Vášho programátora), nieje problém objednávky vkladať aj manuálne prostredníctvom formulára z prostredia klientskej zóny AffilNETu. S prípadným automatickým exportom objednávok Vám taktiež radi pomôžeme.

Pre prípravu exportu objednávok prosím naštudujte našu implementačnú príručku.