Prepojenie so systémom

Informácie 0902 749 763

Pre prepojenie so systémom AffilNET je pre Vás ako dodávateľa potrebné zabezpečiť jedine export produktov. Vytvorené objednávky od Vašich dodávateľov budete sledovať prostredníctvom klientskej zóny systému AffilNET.

Chceli by ste sa zapojiť, no Vaše aktuálne eshopové riešenie neumožňuje vytvárať produktové exporty? Radi Vám vytvoríme nový, moderný eshop s potrebnými funkciami pre prepojenie na náš systém.

Viac informácií o tvorbe eshopu nájdete na www.najreklama.sk

1. Export produktov

Export produktov ako aj Vašich aktuálnych skladových zásob akceptujeme vo formáte XML, ide o tzv. „produktový feed“. Podporujeme formát, ktorý používate pre prepojenie s porovnávačmi cien, teda nieje potrebné z Vašej strany vynaložiť prostriedky na naprogramovanie produktového feedu.

Pokiaľ momentálne nepoužívate porovnávače cien, radi Vám pomôžeme s prípravou produktového feedu, ktorý budete môcť následne využiť aj pre jeden z najväčších slovenských porovnávačov cien.

Pre prípravu XML exportu produktov Vám pomôže naša implementačná príručka.

2. Stav objednávok

Stav aktuálne sprostredkovaných objednávok od Vašich odberateľov budete mať k dispozícii z prostredia klientskej zóny systému AffilNET. Taktiež Vám budú chodiť emailové notifikácie o nových objednávkach aby ste mali o všetkom vždy aktuálny prehľad.