Články, informácie, tipy a triky

Neviete v čom podnikať ?

v com podnikat

V čom podnikať je zrejme najčastejšia otázka každého začínajúceho podnikateľa. Ak sa zaujímate o podnikanie cez internet, potom je práve pre vás vhodný tento článok.

Najčastejšie spôsoby podnikania cez internet:

  • online predaj cez vlastný internetový obchod
  • ponuka plateného obsahu – info marketing
  • prevádzkovanie webových stránok za účelom príjmu z reklamy – klasický affiliate, mfa stránky a pod.
  • ponuka iných služieb

Hádam každý internetový podnikateľ uvažoval nad predajom cez vlastný internetový obchod. Štandardný predaj cez eshop však prináša niekoľko povinností, ktoré začínajúceho podnikateľa môžu odradiť. o čo ide: nákup tovaru na sklad, vybavovanie reklamácií, balenie a zasielanie tovaru.

Za pomoci nášho systému AffilNET.sk je možné obchodovať novými spôsobmi, ktoré začínajúcich podnikateľov od týchto starostí odbremeňujú. Ide o tzv. preposielanie objednávok.

Pri preposielaní objednávok figurujete len ako sprostredkovateľ predaja a radca pri výbere produktu. O všetko ostatné sa stará Váš dodávateľ. Všetky získané objednávky dodávateľovi preposielate na vybavenie začo vás odmeňuje províziou z predaja. Štandardná výška provízie je 10 – 20% v závislosti na dodávateľovi tovaru.

Preto ak stále neviete v čom podnikať a radi by ste začali nenáročnou formou internetového predaja, môžete si pozrieť náš zoznam dodávateľov, ktorí ponúkajú okrem iného aj preposielanie objednávok.

Ak si eshop nedokážete zhotoviť, radi Vám pripravíme eshop na mieru, prepojíme ho so skladom dodávateľa a pripravíme všetko pre to, aby ste mohli začať čo najskôr predávať.

V kategórii: Ako na to ?