Články, informácie, tipy a triky

Affiliate systém nielen pre eshopy

affiliate systém

Predávate cez internet služby alebo jednoducho chcete ponúknuť Vašim partnerom v eshope aj klasický affiliate program ?

Práve pre Vás sme pripravili našu novú službu, www.affilpie.com. Ide o externý prenajímaný affiliate systém, za pomoci ktorého dokážete vybudovať sieť predajcov, ktorý Vás budú propagovať len za pomoci klasických web stránok, bez nutnosti importovať ponuku do eshopu a následne predávať cez vlastný eshop.

Systém AffilPie je teda affiliate software, s ktorého pomocou môže mať vlastný affiliate program ktokoľvek, kto má na svojom webe online objednávku.

Integrácia s Vašim predajným webom je veľmi jedhoduchá. Stačí vložiť 2 sledovacie kódy. S integráciou Vám radi pomôžeme. Okrem samotného technického riešenia ponúkame aj vzor obchodných podmienok a pomoc so správnym nastavením podmienok pre Vaše affiliate kampane.

Vlastný affiliate systém môžete využívať už za 129€ / rok bez ďalších poplatkov.

Ak vlastníte eshop s predajom tovaru, ideálne riešenie je zaradiť sa do nášho systému AffilNET ako dodávateľ tovaru + kombinovať to s klasickým affiliate systémom (nemusí sa jednať práve o naše riešenie).

Týmto spôsobom dokážete umožniť partnerom nasledovné druhy spolupráce:

  • preposielanie objednávok
  • dropshipping
  • veľkoobchod
  • klasickú affiliate / províznu spoluprácu

V prípade otázok o službe affilnet alebo affilpie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám navrhneme najvhodnejšiu cestu ako osloviť nových odberateľov Vašich produktov alebo služieb.

V kategórii: Ako na to ?, Novinky z portálu